Головна » Дошка оголошень » Оголошення » Оголошення

Інформує податкова служба
Информация | 25.11.2010, 12:47

До відома платників податків!

Державна податкова адміністрація України ініціювала створення серії збірників нормативних актів з питань оподаткування "Бібліотека платника податків”. Це тематичні збірники офіційних матеріалів, нормативно-правових актів, коментарів та роз'яснень. Серія сприяє поліпшенню обслуговування платників податків, підвищує рівень ефективності роботи податкової служби в галузі адміністрування податків.

Періодичність випуску видань серії – 1 раз на місяць.

Крім того, у вересні поточного року випущено збірник під назвою „Ресурсні та інші платежі. Фіксований сільськогосподарський  податок”.

До кінця поточного року вийдуть такі збірники серії:

жовтень – збірник під назвою "Контроль за додержанням податкового законодавства платниками податків-юридичними особами";

листопад – збірник під назвою „Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій”;

грудень – збірник під назвою „Патентування деяких видів підприємницької діяльності та спрощена система оподаткування для юридичних осіб. Контроль за додержанням суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог законодавства.”

Вищезазначені збірники мають прикладний характер і стануть в нагоді економістам, бухгалтерам, працівникам органів державної податкової служби, широкому колу читачів.

Бажаючі замовити та придбати збірники можуть звертатися у Володарське відділення Сквирської МДПІ або дзвонити за телефоном 5-12-33.

Додав: rda | Контактна особа: МДПІ
Переглядів: 221 | Розміщено до: 25.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013