Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101

Звернення до громадян [35]

У розділі оголошень: 35
Показано оголошень: 1-5
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »


Державна інспекція техногенної безпеки України вкрай стурбована ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей на пожежах.

За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч  пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це не повинно залишатися поза увагою.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Володарський РВ ГУ Держтехногенбезпеки

Звернення до громадян | Переглядів: 530 | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (0)

Підготовка до подорожі у ліс

НАРОДНА  СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ «101»  ПОПЕРЕДЖАЄ:

•    Повідомте про те, куди ви збираєтеся. Якщо поблизу нікого немає - залишіть записку з повідомленням (дата, час відправлення, кількість людей, що йдуть разом з вами, напрямок подорожі і приблизний час повернення).
•    Візьміть собі за правило - перед мандрівкою чи походом до лісу, подивитися карту або хоча б намальований від руки план місцевості та запам'ятати орієнтири.
•    Одягніть зручний одяг та взуття. Вони повинні підходити для місцевості та погодних умов. Запам'ятайте - погодні умови можуть змінитися дуже швидко.
•    Одягніть дітей в яскравий кольоровий одяг - він буде більш помітним у разі розшуку їх.
•    Переконайтеся, що все ваше спорядження - у доброму, робочому стані Якщо ви сумніваєтеся брати ту чи іншу річ, пам'ятайте - зайва вага буде вам заважати.

У лісі

•    Встановіть між собою сигнали, щоб не загубити один одного у лісі, особливо на випадок несподіванок - свистом або голосом.
•    Запам'ятовуйте орієнтири під час руху у лісі. Щоб не заблукати - лишайте примітки. Без зорових орієнтирів людина в лісі починає кружляти.
•    Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без догляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.
•    Ніколи не пийте воду з річок та озер. Найбільш надійні джерела води - струмки. Поблизу місць, де ви побачите мертвих рибу чи тварин, взагалі не можна навіть мити руки.
•    Будьте обережні, у лісі може бути болотиста місцевість - обходьте її. Болотною водою також не можна користуватися. Поблизу болота, як правило, водиться багато гадюк.
•    Пам'ятайте - збирати можна тільки ті гриби та ягоди, які ви добре знаєте. Щоб уникнути отруєння ними, ніколи не куштуйте сирих грибів; ніколи не збирайте гриби та ягоди поблизу транспортних магістралей, навіть їстівні гриби в тих місцях - отруйні.
•    Уникайте диких тварин. Пам'ятайте що небезпечними можуть бути і лось, і олень, і лисиця - у людей і тварин близько 150 спільних хвороб. Тварини нападають на людину - якщо вони поранені, перелякані несподіванкою або захищають своє потомство. При явно агресивному поводженні тварин можна використовувати як засіб захисту - вогонь або стукати палицею об дерево.
•    Уникайте додаткових неприємностей з тваринами, особливо у нічний час - ніколи не залишайте їжу у вашому наметі або поряд з місцем вашого відпочинку, краще покладіть її на дерево; недоїдки їжі закопайте подалі від місця відпочинку.
•    Будьте обережні при зустрічі зі зміями. У випадку зміїного укусу терміново видавіть з ранки краплі крові з отрутою та висмоктуйте впродовж півгодини, весь час спльовуючи. Цього не можна робити при наявності ранок на губах та у роті. Потім необхідно накласти щільну пов'язку вище місця укусу та негайно дістатися до лікарні.
•    В лісі, особливо навесні, багато кліщів, які можуть причепитися до тіла. Якщо вас укусив кліщ, треба не пробувати виколупати його, а якнайшвидше дістатися до лікарні.
•    Якщо ви опинилися біля поламаних дерев - не затримуйтесь. Вони спираються одне на одне і можуть впасти, особливо під час вітру.
•    Не ховайтеся під високими деревами та не залишайтеся на галявині під час зливи з блискавкою, бо блискавка може вдарити у найвище місце.
•    Ніколи не пірнайте у незнайомому місці у водойму. Спочатку обстежте і переконайтеся у відсутності схованих під водою перешкод (каміння, залізяки та гострі гілки або мілководдя). Уникайте води зі швидкою течією. Ніколи не плавайте наодинці.

 Народна служба порятунку 101

Звернення до громадян | Переглядів: 495 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

   Шановні Володарчани.!!! Теплі погодні умови сприятимуть відпочинку на природі. Більшість громадян виїде за місто:  до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, тим самим спричиняючи пожежі.

   За даними Держкомстатистики, протягом 20
11 року в Україні виникло 7036 лісових пожеж, якими знищено та пошкоджено 6315 га лісу, та завдано матеріальних збитків на суму 24686 тисяч гривень.    Пожежно-рятувальні підрозділи МНС в минулому році 697 разів брали участь у гасінні лісових пожеж, залучалося понад 4 тисячі чоловік особового складу та більше тисячі одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки. Основними причинами лісових пожеж були порушення населенням вимог пожежної безпеки в лісах, а працівниками агрогосподарств – заходів пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.

   На щастя, цього року на Київщині пожеж в лісах не зареєстровано. Однак, поведінка людей, що відпочивають на природі, викликає серйозне занепокоєння в працівників служби порятунку 101.

   Тож, шановні громадяни, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі є необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без догляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.  Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.

   Шановні громадяни!
Володарський  РВ  ГУ МНС України в Київській області закликає Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. Бережіть "зелені легені” планети від пожеж!   

                                                                                              Народна служба порятунку 101

 

 

Звернення до громадян | Переглядів: 487 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

Пожежа застала вас у приміщенні:

  • ви прокинулись від шуму пожежі і запаху диму, не сідайте в ліжку, а скотіться з нього на підлогу та повзіть під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх відразу;
  • обережно доторкніться до дверей тильною стороною долоні, якщо двері не гарячі, то обережно відчиніть їх та швидко виходьте, а якщо двері гарячі - не відчиняйте їх, дим та полум'я не дозволять вам вийти;
  • щільно закрийте двері, а всі щілини і отвори заткніть будь-якою тканиною, щоб уникнути подальше проникнення диму та повертайтесь поповзом у глибину приміщення і приймайте заходи до порятунку;
  • присядьте, глибоко вдихніть повітря, розкрийте вікно, висуньтеся та кричіть "Допоможіть, пожежа!", а якщо ви не в змозі відкрити вікно - розбийте віконне скло твердим предметом та зверніть увагу людей, які можуть викликати пожежну команду;
  • якщо ви вибрались через двері, зачиніть їх і поповзом пересувайтесь до виходу із приміщення (обов'язково зачиніть за собою всі двері);
  • якщо ви знаходитесь у висотному будинку не біжіть вниз крізь вогнище, а користуйтеся можливістю врятуватися на даху будівлі, використовуйте пожежну драбину, під час пожежі заборонено користуватися ліфтами

У всіх випадках, якщо ви в змозі, викличте пожежну команду (телефон-101).

Звернення до громадян | Переглядів: 485 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

День за днем у сільських господарствах йдуть жнива з самого ранку і до самого вечора. Йдуть і йдуть... Працівники сільських господарств, які задіяні на період збирання зернових знають, що тонни зерна, яке завозять з ранку до вечора машини до комори – це хліб, багатство нашої країни, багатство комірника і його сімї тому треба ретельніше дотримуватися правил пожежної безпеки при збиранні зернових. Серед втрат, які можуть понести господарчі поля, найбільші від пожеж. Вітер та гарячі сонячні промені допомагають людині засмагнути навіть без солярію, але в той же час вони швидко висушують землю, навіть після великого дощу, тому легка необачність з боку кожного будь то працюючий чи керівник може привести до тяжких наслідків.
Особливо треба слідкувати не тільки за приміщеннями де будуть зберігаться зернові, а й за технікою, яка задіяна на жнивах. Щоб кожен комбайн, жатка, трактор, автомобіль були забезпечені справними іскрогасниками, вогнегасниками, та заземлюючими пристроями.
Необхідно, щоб великі площі зернових були розподілені на ділянки площею по
50 ГА прокосами. Хлібні масиви, які прилягають до лісів, лісосмуг, шосейних доріг, також треба обкосити і оборати.
Всі хто бере участь у жнивах, повинні добре знати правила пожежної безпеки і суворо дотримуватися їх.
Зберегти весь вирощений урожай – це обов’язок кожного.
   
Ст.. інспектор ВПНПД Володарського РВ ГУ МНС України в Київській області капітан служби ЦЗ Кіндзельський.О.Г.

Звернення до громадян | Переглядів: 556 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013