Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

ОБЕРЕЖНО БІЛЯ ПЕЧІ
Информация | 22.02.2011, 10:58


16.02.11 року о 18 годині 50 хвилин в с.Пархомівка  в житловому будинку громадянки Г. виникла пожежа. Причиною пожежі став перекал пічного опалення.

Цей випадок знову змушує державний пожежний нагляд Володарського району нагадати про правила користування опалювальними приладами.

Потрібно провести ремонт груб, лежаків, димоходів та потрусити сажу. Якщо на вулиці холодно, краще протопити двічі на добу. Печі та димоходи слід утримувати у справному стані, всі тріщини, щілини замастити глиною, а після цього побілити вапном або крейдою.

Забороняється сушити біля груби одяг, дрова та інші предмети, встановлювати впритул ліжка, меблі, розпалювати піч бензином.

Димарі потрібно не менше одного разу на квартал очищати від сажі. Якщо в будинку несправний димохід, слід негайно відремонтувати його. Обов’язково відсуньте  відж нього сіно не менше як на метр і не забувайте про протипожежні розподілки, які повинні бути не меншими 51 сантиметра.

Виникають іноді пожежі і через те, що господарки висипають попіл біля будівель. Не зайве нагадати, що попіл з печі рекомендується вибирати у металевий посуд з кришкою, й тільки після цього висипати у спеціальне виконані ями подалі від будівель.

І, звичайно, не можна залишати печі, що топляться, без нагляду чи доручати нагляд за ними дітям.

Пам’ятайте! Попередити пожежу через несправність пічного опалення зовсім не складно, якщо у своїх повсякденних справах дотримуватися правил пожежної безпеки.

Додав: rda | Контактна особа: 101
Переглядів: 169 | Розміщено до: 22.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013