Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

Оперативно-рятувальна служба – 101 інформує
Информация | 25.03.2011, 09:30

Шановні приватні підприємці Володарщини!!! До вашої уваги представляємо зміни та доповнення до Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду з питань видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень, затверджені МНС України за №278 від 11.05.2006 року.

Реєстрація декларації відповідності об'єкта (об'єктів) вимогам законодавства  з питань пожежної безпеки проводиться лише за місцем його розташування.

Дозвіл не оформлюється:

 - у разі прийняття в експлуатацію об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією, утвореною в установленому порядку;

 - на орендовані торговельні місця, кіоски та контейнери, якщо вони розміщені на ринках відповідно до схеми, що в установленому порядку погоджена з органами державного пожежного нагляду.

Дозвіл видається за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки.

У разі виявлення фактів порушення правил пожежної безпеки крім  тих, що  можуть призвести до виникнення пожежі або перешкод при її гасінні та евакуації людей, дозвіл видається за умови подання суб'єктом господарської діяльності:

- договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами  стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди на період до усунення порушень правил пожежної безпеки;

-плану заходів щодо усунення таких порушень з конкретними термінами виконання.

Висновок з оцінки (експертизи) протипожежного стану об'єкта є чинним для одержання дозволу протягом трьох місяців з дня її проведення.

Проведення оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення органом державного пожежного нагляду здійснюється у строки, визначені сторонами в договорі.

Підставою відмови в реєстрації декларації є відсутність договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди (для об'єктів, які відносяться до категорії пожежонебезпечних), зміни функціонального призначення або перепланування об'єктів та приміщень, невідповідність наведеної у декларації інформації або належності об'єкта до вибухопожежонебезпечного чи з масовим перебуванням людей.

Матеріали щодо видачі дозволів без обмеження терміну їх  дії та декларації відповідності зберігаються в наглядових справах постійно.

У разі виявлення під час перевірки, що провадження господарської діяльності здійснюється без відповідних документів дозвільного характеру або виявлено факти надання суб'єктом господарювання недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, орган державного пожежного нагляду порушує адміністративне провадження відповідно до законодавства.

Анулювання органом державного пожежного  нагляду  дозволу  на початок   роботи   та   оренду  приміщень  не  позбавляє  суб'єкта господарювання права подати  документи  на  його  отримання  після усунення виявлених порушень

                                                            Володарський РВ ГУ МНС 

України в Київській області

Додав: rda | Контактна особа: 101
Переглядів: 200 | Розміщено до: 25.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013