Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

Суха та спекотна погода сприяє виникненню пожеж.
Информация | 30.06.2011, 08:47

За прогнозами гідрометеорологів у найближчі дні в Україні очікується суха та спекотна погода. Саме в такий час різко зростає кількість пожеж у лісових масивах та паркових зонах. 
Причини цих пожеж різні, проте „корінь зла” криється у людській халатності та безвідповідальності, що виявляється у кинутому недопалку, залишеному без догляду чи погано загашеному багатті.            
Державний пожежний нагляд
Володарського РВ ГУ МНС України в Київській області 16.06.2011 року проводив рейд по запобіганню пожеж у лісових масивах та паркових зонах.                                           
Тож, шановні громадяни!
Володарське РВ ГУ   МНС України в Київській області звертається до вас із застереженням: перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки! Це, передовсім, стосується вибору й підготовки місця для вогнища. Його найкраще розпалювати на березі річок або озер, неподалік від води й, звичайно, подалі від хвойних насаджень, торфовищ, сухостою. Якщо вогнище розкладається в лісі, то це повинна бути ретельно очищена від спалимих матеріалів ділянка, оточена з усіх сторін піщаним чи земляним валом. Обов`язково слід мати запас води, щоб надійно залити вогнище в разі  його неконтрольованого поширення або коли його час загасити. За тривалої жаркої сухої погоди розпалювати вогнище слід особливо обережно. Також небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.                                   
Якщо виникла пожежа потрібно негайно, використовуючи гілки із зеленим листям як віники, збити вогонь, а відтак засипати його піском або землею. Коли протягом тривалого часу не вдається приборкати вогонь, знайдіть можливість передати повідомлення про пожежу в найближчу частину пожежно-рятувальної служби.
Рятувальники МНС закликають громадян повсякчас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. Ті декілька хвилин, затрачені на дотримання елементарних правил збережуть "зелені легені” планети від страшної сили вогню!

Начальник
ВПНПД Володарського РВ ГУ МНС України  в Київській області Ст. лейтенант служби Ц.З. Черкас М.С

 

Додав: rda | Контактна особа: 101
Переглядів: 172 | Розміщено до: 30.07.2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013