[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Сайт Володарської РДА » Зауваження та побажання » благоустрій населених пунктів
благоустрій населених пунктів
lubcheДата: Ср, 25.05.2011, 01:06 | Сообщение # 1
Рядовий
Група: Початківці
Повідомлень: 1
« 0 »
Статус: Offline
Чому в с. Городище-Пустоварівське комісією по благоустрою було складено вибіркове складання протоколів порушень закону про благоустрій (тільки по тій вулиці "Де їздять депутати"). Якщо наказувати то всіх без виключення і на центральних і на прилеглих до центральної вулицях де проживають куми голови сільської ради.
 
omelДата: Нд, 05.02.2012, 20:45 | Сообщение # 2
Рядовий
Група: Початківці
Повідомлень: 1
« 0 »
Статус: Offline
Доброго дня земляки! Хочу через офіційний сайт Володарського району висловити подяку, в першу чергу голові Володарської районної ради Мусієнку Петру Федоровичу, заступнику голови адміністрації Позур Івану Романовичу, а також начальнику Володарської філії газового господарства (вибачась, що не знаю його імені) та його головному інженеру - Дяченко Олександру Васильовичу за людяність та оперативнність при вирішенні проблеми, яку завдяки своїм непрофесійним діям створив слюсар Володарської філії газового господарства Тушинський Л. В. Він був викликаний 03.02.2012 року вранці в с.Березна моєю тещею Гаврильченко Марією Федотівною - як фахівець по автоматиці побутових опальвальних котлів, тому що в неї потух котел. Замість надання допомоги, він не перевіряючи тяги в котлі, склав акт про те, що "тяга зворотьня і обмерзлий димар". Після цього встановив заглушку та пломбу на газову трубу і незважаючи на прохання і мольбу жінки похилого віку (75 років), що завтра приїдуть діти і все що треба зроблять - спокійно пішов. Залишивши людину віч-навіч з морозом. А в цей час за вікном був 25 градусний мороз. Я вважаю, що таку людину не можна залишати на цій роботі, адже він поступив не по-людськи. В той час як влада рятує навіть безхатченків, обігріваючи їх в пунктах обігріву по всій Україні - він залишив стареньку замерзати в холодній оселі і при цьому не поставив до відома своє керівництво. Я думаю, що після цього інциденту керівництво Володарської філії газового господарства зробить відповідні висновки, адже їм було соромно за такі дії підлеглого і вони вибачились та прийняли всі можливі міри щоб в оселі моєї тещі знову було тепло. За що їм вдячність і уклін. З найкращими побажаннями - Іван Омельчук.

Народжений в Березні
 
Форум » Сайт Володарської РДА » Зауваження та побажання » благоустрій населених пунктів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013