Головна » 2011 » Березень » 23 » Діяльність місцевих органів влади
14:31
Діяльність місцевих органів влади

22 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук зустрівся з активом та жителями с. Рачки. В ході зустрічі розглядалися питання врегулювання земельних відносин на території Рачківської сільської ради. В зустрічі взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко, Рачківський сільський голова Г.О. Швидун, начальник відділу Держкомзему у Володарському районі Т.В. Горносталь.

22 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук зустрівся з настоятелем церкви Успіння Пресвятої Богородиці Б.М. Долинським. В ході зустрічі було обговорено питання щодо будівництва церкви.

22 березня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками місцевих засобів масової інформації. На нараді розглядалося питання щодо затвердження графіка виступів голови адміністрації у ЗМІ.

22 березня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання організаційного комітету з питань відзначення у Володарському районі Року ветеранів Великої Вітчизняної війни. На засіданні було затверджено план заходів з відзначення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни.

         22 березня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко та заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур здійснили об’їзд сіл Матвіїха, Ожегівка та Рогізна з метою перевірки проведення благоустрою в населених пунктах району.

Переглядів: 116 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013