Головна » 2011 » Квітень » 12 » Діяльність місцевих органів влади
10:23
Діяльність місцевих органів влади

11 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації з питань підготовки та проведення в районі Дня довкілля. На нараді було визначено обсяг робіт для проведення благоустрою.

11 квітня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до Дня довкілля; про виконання місцевих бюджетів; про проведення наради з питань закінчення навчального року; про підготовку до туристичних змагань в урочищі „Чубайка”.

11 квітня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було розглянуто питання: про стан виховання дітей у сім’ї Сухої Г.В.; про влаштування дитини Старовойт Н.С.; про стан роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

11 квітня селищний та сільські голови району взяли участь в обласному семінарі з питань запровадження ринку землі, проведення паспортизації сільських територій та розвитку ОСГ, який відбувся в м. Біла Церква.

 

Переглядів: 97 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013