Головна » 2011 » Квітень » 18 » Діяльність місцевих органів влади
14:22
Діяльність місцевих органів влади

15 квітня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання організаційного комітету з питань відзначення у Володарському районі Року ветеранів Великої Вітчизняної війни. На засіданні було обговорено питання щодо розроблення та затвердження плану заходів у Володарському районі з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки.

15 квітня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.А. Левченко взяли участь у селекторній нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, ситуації на продовольчих ринках та укладання форвардних контрактів на закупівлю сільськогосподарської продукції.

15 квітня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур та головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації О.А. Березніцька здійснили робочу поїздку в с. Руде Село з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         15 квітня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 153 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013