Головна » 2011 » Квітень » 28 » Діяльність місцевих органів влади
11:13
Діяльність місцевих органів влади

27 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було обговорено питання про підготовку до урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги. Головою райдержадміністрації було визначено відповідальних за організацію та проведення заходів та дано доручення щодо виконання плану заходів.

27 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками місцевих засобів масової інформації. На нараді розглядалися питання: про висвітлення заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 66-ї річниці Перемоги.

27 квітня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів нараду з працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації. На нараді було вирішено питання щодо підготовки святкового концерту з нагоди Дня Перемоги.

         27 квітня в.о. начальника відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації В.С. Нагаївська та інспектор по цінах у Володарському районі Г.І. Іванченко здійснили моніторинг цін на продовольчі товари на підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 109 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013