Головна » 2011 » Травень » 4 » Діяльність місцевих органів влади
09:13
Діяльність місцевих органів влади

29 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання: про стан охорони праці на підприємствах району; про підсумки соціально-економічного і культурного  розвитку району за І квартал 2011 року; про стан виконання  у 2011 році Комплексної програми профілактики злочинності у Володарському районі на 2011-2015 роки. З усіх питань було прийнято доручення голови райдержадміністрації.

29 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Було обговорено питання щодо підготовки до урочистого мітингу з нагоди Дня Перемоги, висвітлення діяльності райдержадміністрації в місцевих засобах масової інформації, рейтингової оцінки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації.

29 квітня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з підприємцями району. На нараді обговорено проблемні питання розвитку підприємництва у Володарському районі та про організацію автомобільних перевезень ТОВ „ФК ЛТД” пільгових категорій населення.

         29 квітня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 137 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013