Головна » 2011 » Травень » 13 » Діяльність місцевих органів влади
09:47
Діяльність місцевих органів влади

12 травня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання про хід проведення благоустрою, організацію конкурсу-огляду невоєнізованих пожежних формувань району. 

12 травня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко взяв участь у селекторній нараді з питань завершення посіву ярих культур, особливостей догляду за ними, ситуації на продовольчих ринках та укладання форвардних контрактів на закупівлю сільськогосподарської продукції.

12 травня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні комісії було затверджено план залучення сил і засобів місцевих підрозділів пожежної охорони на випадок тушіння пожеж на лісових масивах та сільськогосподарських угіддях.

12 травня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання організаційного комітету з питань відзначення у Володарському районі Року ветеранів Великої Вітчизняної війни. На засіданні було заслухано інформацію про підсумки проведення заходів з відзначення у Володарському районі 66-ї річниці Перемоги.

Переглядів: 123 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013