Головна » 2011 » Червень » 1 » Діяльність місцевих органів влади
09:58
Діяльність місцевих органів влади

31 травня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками місцевих засобів масової інформації. На нараді вирішено питання щодо висвітлення діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.

31 травня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук зустрівся з головою районної ради П.Ф. Мусієнко та начальником КП „Володарка” В.В. Шейком. В ході зустрічі було обговорено питання щодо погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги. Начальнику КП „Володарка” В.В. Шейку було дано доручення опублікувати в місцевих засобах масової інформації роз’яснення щодо порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги.

         31 травня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з начальником відділу освіти райдержадміністрації Н.К. Мазуренко. На нараді розглядалися питання: про проведення державної підсумкової атестації; про проведення ремонтних робіт у закладах освіти; про організацію оздоровлення дітей у літній період 2011 року.

         31 травня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів засідання організаційного комітету з питань проведення Міжнародного дня захисту дітей. На засіданні було обговорено підготовку до проведення в районному будинку культури конкурсу „Таланти твої, Володарщино”.

31 травня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 115 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013