Головна » 2011 » Липень » 15 » Діяльність місцевих органів влади
09:54
Діяльність місцевих органів влади

14 липня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання „круглого столу” на тему: „Історична роль Декларації про державний суверенітет України”. В засіданні „круглого столу” взяли участь представники громадських організацій, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Було рекомендовано Володарській районні бібліотечній системі організувати проведення тематичних виставок, документів, друкованих видань; Володарському районному управлінню юстиції організувати виступи в місцевих засобах масової інформації з висвітлення історичної ролі Декларації про державний суверенітет України.

        14 липня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук зустрівся з першим віце-президентом Київської торгово-промислової палати Е.Й. Якушевим та головним редактором журналу „Діловий партнер” А.А. Ткач. В ході зустрічі було обговорено питання щодо висвітлення на сторінках журналу інформації про видатних людей Володарщини.

          14 липня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів засідання робочої групи з питань координації оздоровлення дітей у літній період 2011 року. На засіданні було вирішено питання щодо оздоровлення дітей із малозабезпечених сімей у таборі „Славутич” Переяслав-Хмельницького району.

         14 липня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела семінар з начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації щодо розгляду Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції”.

   14 липня начальник управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації С.А. Левченко та представники Київської державної регіональної телерадіокомпанії здійснили об’їзд сільськогосподарських підприємств району з метою висвітлення на телебаченні проведення жнив та відзначення кращих господарств.

Переглядів: 78 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013