Головна » 2011 » Липень » 18 » Діяльність місцевих органів влади
10:06
Діяльність місцевих органів влади

18 липня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови адміністрації. На нараді розглядалися питання: про стан виконання доручень голови Київської облдержадміністрації; про проведення засідань організаційного комітету з підготовки та відзначення у Володарському районі 20-ї річниці незалежності України.

18 липня перший заступник голови райдержадміністрації                       В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про ремонт навчальних закладів, клубів, ФАПів у Володарському районі; про передплату інформаційного бюлетеня „Офіційний вісник Президента України”; про збір ранньої групи зернових; про підсумки соціально-економічного розвитку району.

18 липня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про благоустрій придорожніх смуг, зупинок, доріг обласного значення; про оздоровлення дітей району.

Переглядів: 91 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013