Головна » 2011 » Липень » 21 » Діяльність місцевих органів влади
10:15
Діяльність місцевих органів влади


21 липня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук,  перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко,  начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.М. Тимченко, заступник начальника Сквирської МДПІ В.М. Тімаков провели пропуск голів селищної,  сільських рад та спеціалістів з бухгалтерського обліку  району  з питання виконання дохідної частини та аналізу видаткової частини сільських бюджетів станом на 21 липня з початку року та за липень. Дорученням голови райдержадміністрації вказано на недоліки та зобов’язано керівників органів місцевого самоврядування забезпечити виконання дохідної частини за липень 2011 року.

21 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання робочої групи по контролю над ситуацією на продовольчому ринку району та формуванням цін на основні види продовольчих товарів. На засіданні розглядалось питання  перевірки суб’єктів підприємницької діяльності щодо моніторингу цін на основні продовольчі товари.

21 липня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур  та начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації               Р.В. Романчук провели засідання робочої групи з питань координації оздоровлення дітей району у літній період 2011 року. На засіданні обговорювалось питання щодо оздоровлення дітей з малозабезпечених сімей району.

Переглядів: 108 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013