Головна » 2011 » Серпень » 9 » Діяльність місцевих органів влади
09:15
Діяльність місцевих органів влади

8 серпня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови адміністрації. На нараді розглядалися питання: про забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про підготовку житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду; про постійний моніторинг цін на продукти харчування; про підготовку та проведення 20-ї річниці Незалежності України.

8 серпня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про  легалізацію заробітної плати; про пропуск агрономів;  про заготівлю фруктів, овочів для Володарської ЦРЛ; про обговорення законопроекту про земельну реформу; про об’їзд навчальних закладів та їх підготовка до нового навчального року; про оздоровлення дітей.

          8 серпня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про проведення благоустрій придорожніх смуг, зупинок,  доріг обласного значення; про облаштування стадіону „Колос” до Дня  Незалежності України.

Переглядів: 91 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013