Головна » 2011 » Серпень » 16 » Діяльність місцевих органів влади
14:25
Діяльність місцевих органів влади

15 серпня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови адміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до участі в обласних заходах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України; про забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про підготовку житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду; про підготовку та проведення 20-ї річниці Незалежності України.

15 серпня перший заступник голови райдержадміністрації                       В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про проведення благоустрою населених пунктів до Дня Незалежності; про підготовку до участі в обласних заходах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України; про об’їзд навчальних закладів та їх підготовка до нового навчального року.

          15 серпня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про проведення благоустрою населених пунктів до Дня Незалежності; про облаштування стадіону „Колос” до Дня  Незалежності України.

Переглядів: 106 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013