Головна » 2011 » Серпень » 17 » Діяльність місцевих органів влади
14:26
Діяльність місцевих органів влади

16 серпня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук взяв участь у засіданні VII сесії районної ради VI скликання, де було розглянуто питання: про програму розвитку освіти Володарщини на 2011-2014 роки, про внесення змін до переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації у 2011 році; про виконання бюджету Володарського району за І півріччя 2011 року; про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй повноважень щодо координації роботи місцевих землевпорядних органів на території району; про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за І півріччя 2011 року; про стан готовності установ і закладів освіти, медицини та культури району до роботи в осінньо-зимовий період.

16 серпня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками сільськогосподарських підприємств району з питань підготовки експозиції для участі у обласних заходах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. На нараді було визначено відповідальних за підготовку експозиції.

16 серпня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з селищним, сільськими головами. На нараді було обговорено хід проведення робіт з благоустрою населених пунктів району до Дня Незалежності України та підготовки до обласного заходу в м. Бровари.

16 серпня в смт Володарка на стадіоні „Колос” перший заступник  голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів виїзну нараду з питань підготовки до проведення районного свята з нагоди Дня незалежності. На нараді були присутні: заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний голова               Є.М. Короленко, представники місцевих ЗМІ.  В ході проведення наради було обговорено стан готовності місця проведення заходу.

16 серпня начальник відділу освіти райдержадміністрації                         Н.К. Мазуренко провела нараду з директорами навчальних закладів району з питань підготовки до серпневої районної конференції педагогічних працівників Володарського району.

Переглядів: 145 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013