Головна » 2011 » Вересень » 6 » Діяльність місцевих органів влади
08:36
Діяльність місцевих органів влади

5 вересня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови адміністрації. На нараді було обговорено питання щодо розгляду звернень громадян, підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду та відзначення у районі Дня фізичної культури і спорту.

5 вересня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про заготівлю фруктів, овочів для Володарської ЦРЛ; про висвітлення в ЗМІ інформації про діяльність місцевих органів влади; про підготовку ФАПів до роботи в осінньо-зимовий період.

5 вересня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про відзначення у районі Дня фізичної культури і спорту; про ремонт доріг в смт Володарка.

Переглядів: 91 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013