Головна » 2011 » Вересень » 26 » Діяльність місцевих органів влади
10:08
Діяльність місцевих органів влади

23 вересня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На засіданні було вирішено скласти графік виїзних перевірок суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності щодо легального використання найманої праці. 

23 вересня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко взяв участь в урочистих проводах юнаків осіннього призову до Збройних Сил України, які відбулися в районному будинку культури. Від імені голови райдержадміністрації Р.М. Поліщука В.М. Кузьменко привітав допризовників зі святом. Учасники святкового заходу поклали квіти до Обеліска Слави. За участю аматорів художньої самодіяльності було організовано святковий концерт.

23 вересня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 78 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013