Головна » 2011 » Жовтень » 10 » Діяльність місцевих органів влади
09:28
Діяльність місцевих органів влади

7 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді вирішувалися питання: про підготовку та проведення у районі місячника „Милосердя”; про підготовку до пропуску сільських голів. 

7 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук та голова районної ради П.Ф. Мусієнко привітали працівників районного суду з нагоди Дня юриста. Кращим працівникам були вручені подяки та грошові премії від райдержадміністрації та районної ради.

7 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко та голова районної ради П.Ф. Мусієнко привітали працівників районного управління юстиції з нагоди професійного свята – Дня юриста. Кращим працівникам були вручені подяки та грошові премії від райдержадміністрації та районної ради.

7 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко та заступник голови районної ради П.Г. Харук привітали трудовий колектив районної санепідстанції з нагоди Дня працівників санітарно - епідеміологічної служби. Кращим працівникам були вручені подяки та грошові премії від райдержадміністрації та районної ради.

7 жовтня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 94 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013