Головна » 2011 » Жовтень » 11 » Діяльність місцевих органів влади
09:41
Діяльність місцевих органів влади

10 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді вирішувалися питання: про стан розрахунків за паї та видачі державних актів; про проведення благоустрою; про легалізацію заробітної плати; про здійснення перевірок сільських рад з питань ведення діловодства.

10 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про перевірку районною СЕС навчальних закладів району; про легалізацію заробітної плати; про дотримання температурного режиму у пологовому відділенні ЦРЛ; про підготовку до пропуску сільських голів; про облаштування зупинок та придорожніх смуг.

10 жовтня за дорученням голови райдержадміністрації Р.М. Поліщука голова ради ветеранів В.Т. Пільганчук та завідувач сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю райдержадміністрації Л.В. Шиманська привітали з 85-річним ювілеєм жителя с. Рачки, учасника бойових дій І.Ф. Ткаченка та вручили йому матеріальну допомогу.

Переглядів: 94 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013