Головна » 2011 » Жовтень » 12 » Діяльність місцевих органів влади
09:23
Діяльність місцевих органів влади

11 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів пропуск сільських голів з питань: про проведення Дня милосердя; про стан розрахунків за паї та видачі державних актів на земельні ділянки; про стан вуличного освітлення; про проведення благоустрою; про надання послуг населенню. З усіх питань було дано доручення голови райдержадміністрації.

11 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук відвідав матерів загиблих воїнів-афганців жительку с. Коржиха С.В. Крауз та жительку с. Мармуліївка А.А. Кольосу та вручив їм матеріальну допомогу.

11 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання комісії були запрошені керівники підприємств-боржників.

11 жовтня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 152 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013