Головна » 2011 » Жовтень » 18 » Діяльність місцевих органів влади
09:20
Діяльність місцевих органів влади

17 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді вирішувалися питання: про дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про стан розрахунків за паї та видачі державних актів; про облаштування доріг, зупинок та придорожніх смуг; про підготовку матеріалів до засідання колегії райдержадміністрації; про передплату місцевих видань на 2012 рік; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

17 жовтня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про облаштування доріг, зупинок та придорожніх смуг; про початок опалювального сезону.

17 жовтня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату. На нараді розглядалися питання: про підготовку до Дня милосердя; про уточнення персональних даних виборців. 

 

Переглядів: 77 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013