Головна » 2011 » Жовтень » 26 » Діяльність місцевих органів влади
10:23
Діяльність місцевих органів влади

25 жовтня голова адміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з головою районної ради П.Ф. Мусієнком з питань відзначення Дня милосердя в районі.

25 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з представниками засобів масової інформації. На нараді розглядалося питання щодо передплати на районну газету „Голос Володарщини” та висвітлення інформації про роботу установ, організацій району на сторінках районної газети та на каналі ТРК „Грант”.

25 жовтня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела робочу нараду з начальником відділу організаційно-кадрової роботи адміністрації С.М. Міняйло з питань підготовки до засідання колегії райдержадміністрації.

 25 жовтня голова Володарської районної ради Ветеранів України В.Т. Пільганчук провів засідання президії ради. На засіданні розглядалися питання підготовки та проведення звітно-виборчої конференції.

25 жовтня  працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 83 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013