Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Діяльність місцевих органів влади
10:31
Діяльність місцевих органів влади

27 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні було обговорено питання: про хід проведення осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району; про стан сплати орендної плати за землю та майно господарствами району;  звіт Зрайківського сільського голови щодо виконання Закону України „Про благоустрій”; про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку району за 9 місяців 2011 року; про запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, перспективи та наслідки введення в дію Закону України „Про ринок земель”; про підсумки роботи з кадрами та кадровим резервом за 9 місяців 2011 року. З усіх питань було прийнято доручення голови адміністрації.

                             

27 жовтня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук взяв участь у звітно-виборчих зборах первинної ветеранської організації селища Володарка. На звітно-виборчих зборах були розглянуті питання: звіт голови ветеранської організації селища за звітний період; вибори ради та голови первинної ветеранської організації селища; вибори делегатів на VІ районну конференцію ветеранів.

27 жовтня у смт Володарка заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур та селищний голова Є.М. Короленко відвідали ветеранів війни, інвалідів з метою вивчення їх повсякденних потреб і умов проживання. 14 ветеранам було вручено продуктові набори.

Переглядів: 98 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013