Головна » 2011 » Листопад » 15 » Діяльність місцевих органів влади
16:16
Діяльність місцевих органів влади

14 листопада голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було обговорено питання:  про підготовку та відзначення у районі Дня працівників сільського господарства; про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про підготовку до засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення; про ситуацію із виплатою пенсій та пільг окремим категоріям громадян. З усіх питань було дано доручення голови адміністрації.

14 листопада голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з Володарським селищним головою Є.М. Короленко. В ході зустрічі розглядалися питання щодо завершення будівництва в’їзного знаку та проведення ремонту дороги в селищі.

14 листопада голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук та голова районної ради П.Ф. Мусієнко зустрілися з представниками Володарської районної організації „Потерпілі Чорнобиля”. В ході зустрічі було обговорено ситуацію з припиненням виплати пільг чорнобильцям та вирішено провести повторну зустріч з метою роз’яснення даного питання, на яку запросити представників районного суду, прокуратури, управління праці та соціального захисту населення адміністрації та управління Пенсійного фонду у Володарському районі.

14 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про ремонт дороги в смт Володарка; про підготовку до засідання комісії з питань захисту прав дитини; про підготовку до святкування Дня працівників сільського господарства.

14 листопада керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату. На нараді розглядалися питання: про затвердження графіка виступів голови адміністрації в засобах масової інформації; про підготовку нагород до Дня працівників сільського господарства; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про підготовку до Дня села в селах Рогізна та Лобачів.

Переглядів: 91 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013