Головна » 2011 » Листопад » 16 » Діяльність місцевих органів влади
16:17
Діяльність місцевих органів влади

15 листопада голова адміністрації Р.М. Поліщук провів засідання районного комітету з економічних реформ у Володарському районі. На засіданні розглядалося питання про впровадження енергозберігаючих технологій у Володарському районі. Було вирішено затвердити на черговій сесії районної ради Програму енергозбереження (підвищення енергоефективності) Володарського району на 2011 – 2015 роки.

15 листопада відбувся виїзд районної робочої групи з питань контролю за ситуацією на продовольчому ринку та формуванням цін на основні види продовольчих товарів. В ході виїзду розглядалося питання щодо стабілізації цін на основні види продовольчих товарів у Володарському районі. Виїзну робочу групу очолив голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук.

15 листопада в с. Петрашівка в сільському будинку культури відбулася зустріч Петрашівського сільського голови О.П. Шевчука. В ході зустрічі було заслухано звіт сільського голови перед громадою села. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук, голова районної ради П.Ф. Мусієнко, керівники сільськогосподарських підприємств.

Переглядів: 75 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013