Головна » 2011 » Листопад » 22 » Діяльність місцевих органів влади
12:22
Діяльність місцевих органів влади

21 листопада голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було обговорено питання:  про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про легалізацію заробітної плати; про забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету. З усіх питань було дано доручення голови адміністрації.

21 листопада перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про проведення районною СЕС перевірки навчальних закладів; про ситуацію із виплатою пенсій та пільг окремим категоріям громадян; про легалізацію заробітної плати; про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету.

21 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про ремонт дороги в смт Володарка; про підготовку до засідання комісії з питань захисту прав дитини; про підготовку до Дня інваліда.

21 листопада керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату. На нараді розглядалися питання: про поновлення біг-бордів на території району; про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації; про поновлення розділу „Почесні громадяни” районної дошки пошани.

Переглядів: 107 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013