Головна » 2011 » Листопад » 26 » Діяльність місцевих органів влади
12:24
Діяльність місцевих органів влади

25 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні позачергової ІХ сесії районної ради VІ скликання. На засіданні було затверджено звіт про виконання районного бюджету Володарського району за 9 місяців 2011 року та внесено зміни до рішення третьої сесії (ІІ засідання) районної ради VІ скликання № 38 - 03 (ІІ) - VІ «Про районний бюджет Володарського району на 2011 рік» та додатків 1, 2, 3, 4 до нього.

25 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур та голова районної ради П.Ф. Мусієнко провели нараду з селищним та сільськими головами. На нараді розглядалися питання щодо проведення благоустрою населених пунктів району та підготовки до зустрічі з головою Київської облдержадміністрації А.Й. Присяжнюка.

25 листопада керівник апарату О.В. Кучер провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору.

25 листопада відбувся виїзд районної робочої групи з питань контролю за ситуацією на продовольчому ринку та формуванням цін на основні види продовольчих товарів. В ході виїзду було проведено перевірку суб’єктів підприємницької діяльності щодо врегулювання цін на основні види продовольчих товарів.

Переглядів: 113 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013