Головна » 2011 » Грудень » 6 » Діяльність місцевих органів влади
09:34
Діяльність місцевих органів влади

5 грудня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до наради з селищним, сільськими головами; про передплату районної газети „Голос Володарщини”; про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про проведення районною СЕС перевірки навчальних закладів; про ситуацію із виплатою пенсій та пільг окремим категоріям громадян; про легалізацію заробітної плати; про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про підготовку до наради з директорами шкіл району; про висвітлення в місцевих ЗМІ інформації про діяльність місцевих органів влади.

5 грудня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко зустрівся з головою районної ради П.Ф. Мусієнком. В ході зустрічі було обговорено та затверджено план заходів з відзначення у Володарському районі Дня працівників місцевого самоврядування.

5 грудня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про передплату районної газети „Голос Володарщини”; про підготовку концертної програми до Дня працівників місцевого самоврядування; про готовність дорожніх служб району до роботи в зимовий період.

Переглядів: 88 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013