Головна » 2011 » Грудень » 13 » Діяльність місцевих органів влади
09:55
Діяльність місцевих органів влади

12 грудня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про передплату районної газети „Голос Володарщини”; про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про ситуацію із виплатою пенсій та пільг окремим категоріям громадян; про легалізацію заробітної плати; про забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про організацію ярмарків сільськогосподарської продукції; про висвітлення в місцевих ЗМІ інформації про діяльність місцевих органів влади.

12 грудня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про готовність дорожніх служб району до роботи в зимовий період; про вручення новорічних подарунків дітям із малозабезпечених сімей

12 грудня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату адміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та Дня працівників суду; про підготовку планів роботи на 2012 рік; про передплату періодичних видань на 2012 рік.

Переглядів: 82 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013