Головна » 2011 » Грудень » 24 » Діяльність місцевих органів влади
10:07
Діяльність місцевих органів влади

23 грудня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні було заслухано звіт Городище-Пустоварівського сільського голови  щодо виконання Закону України „Про благоустрій” та звіт про виконання доручення голови райдержадміністрації за підсумками колегії 27.10.2011 Зрайківським сільським головою, обговорено проект Програми соціально-економічного та культурного  розвитку Володарського району на 2012 рік, підведено підсумки проведення осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району.

Голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук вручив активісту ветеранського руху у Володарському районі А.З. Кочережку посвідчення про занесення його імені на районну Дошку Пошани "Гордість твоя, Володарщино".

23 грудня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук взяв участь у засіданні десятої сесії районної ради. На засіданні було заслухано звіт голови районної ради П.Ф. Мусієнка, внесено зміни до рішення третьої сесії районної ради ІV скликання № 38-03 (ІІ) – ІV „Про районний бюджет Володарського району на 2011 рік”, заслухано інформацію про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Володарського району, обговорено програму зайнятості населення Володарського району на 2012-2014 роки та інші.

23 грудня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 92 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013