Головна » 2011 » Грудень » 27 » Діяльність місцевих органів влади
10:08
Діяльність місцевих органів влади

26 грудня голови райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підсумки передплати на районну газету „Голос Володарщини”; про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про завершення бюджетного року; про підготовку до новорічних свят; про підготовку матеріалів до засідання колегії облдержадміністрації. З усіх питань було прийнято доручення голови адміністрації.

26 грудня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про передплату районної газети „Голос Володарщини”; про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про виконання районного бюджету; про легалізацію заробітної плати; про забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про висвітлення в місцевих ЗМІ інформації про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій за 2011 рік.

26 грудня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про готовність дорожніх служб району до роботи в зимовий період; про вручення новорічних подарунків дітям із малозабезпечених сімей

26 грудня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату адміністрації. На нараді розглядалися питання: про організацію покладання квітів до Обеліска Слави з нагоди визволення Володарського району від німецько-фашистських загарбників.

Переглядів: 106 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013