Головна » 2012 » Січень » 12 » Діяльність місцевих органів влади
10:50
Діяльність місцевих органів влади

10 січня голова адміністрації Р.М. Поліщук  провів нараду з заступниками голови адміністрації, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання:  про підготовку до наради з селищним, сільськими головами з питань ведення кадрової роботи та діловодства; про легалізацію заробітної плати;  про виконання плану заходів з реалізації стратегії розвитку Володарського району на період до 2015 року. З усіх питань було дано доручення голови адміністрації.

10 січня адміністрації Р.М. Поліщук провів зустріч з редактором районної газети „Голос Володарщини” А.Л. Кириченко.  Було розглянуто питання щодо підготовки та відзначення 80- річчя з дня заснування районної газети.

10 січня перший заступник голови райдержадміністрації  В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до наради-навчання  з селищним, сільськими головами та головними бухгалтерами;  про проведення моніторингу цін на ринку та підприємствах торгівлі району; про підготовку матеріалів до інвестиційного форуму; про легалізацію заробітної плати; про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджету; про підготовку до наради з директорами шкіл району; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про висвітлення в місцевих ЗМІ інформації про діяльність місцевих органів влади.

10 січня  заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку благодійної вистави для дітей району; про готовність дорожніх служб району до роботи в зимовий період; про  врегулювання земельних та майнових відносин на території району.

10  січня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки та відзначення  80-річчя з дня утворення Київської області у Володарському районі.

Переглядів: 98 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013