Головна » 2012 » Січень » 19 » Діяльність місцевих органів влади
13:41
Діяльність місцевих органів влади

13 січня у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з головою Володарської районної ради П.Ф. Мусієнко  по питанню земельних та майнових  відносин в районі.

13 січня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки до відзначення у Володарському районі Дня соборності України. На нараді було розглянуто питання: про впорядкування пам’ятних знаків на території району; про проведення благоустрою населених пунктів; про підняття державного прапора на адмінбудинках.

          13 січня у Володарському районі начальник відділу розвитку інфраструктури П.Д. Ясюк здійснив перевірку суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють пасажирські перевезення.

         13 січня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації  В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалося питання про планування роботи райдержадміністрації та контроль за його виконанням.

13 січня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.


Переглядів: 113 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013