Головна » 2012 » Січень » 19 » Діяльність місцевих органів влади
13:44
Діяльність місцевих органів влади

16 січня у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів апаратну нараду з заступниками голови та начальниками управлінь райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про стан справ щодо земельних відносин у районі; про планування роботи райдержадміністрації та контроль за його виконанням,  про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період та забезпечення безпеки дорожнього руху у районі.

16 січня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про  легалізацію заробітної плати; про  забезпечення своєчасної сплати податків та інших надходжень до бюджет;  про висвітлення роботи райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району у засобах масової інформації.

16 січня у Володарській райдержадміністрації керівник апарату  райдержадміністрації О.В. Кучер провела  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про дотримання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку райдержадміністрації; про відзначення в районі Дня Соборності України.

Переглядів: 106 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013