Головна » 2012 » Січень » 19 » Діяльність місцевих органів влади
13:48
Діяльність місцевих органів влади

18 січня у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації  В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалося питання про планування роботи райдержадміністрації та контроль за його виконанням.

     18 січня у Володарській райдержадміністрації начальник відділу Держкомзему у Володарському районі провів засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

      18 січня у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації    Р. М. Поліщук  провів  нараду з заступником селищного голови В.І. Серпутьком по питанню благоустрою селища.

       18  січня у Володарській райдержадміністрації начальник управління юстиції Н.І. Валенкевич  провела семінар з працівниками юридичних служб місцевих органів виконавчої влади. На семінарі розглядалися питання: про правове регулювання трудових відносин; про ведення договірної роботи. На семінар був запрошений перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко, представники ЗМІ.

      18 січня  у Володарській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів особистий прийом громадян. У зверненнях громадян піднімалися питання щодо надання матеріальної допомоги та врегулювання земельних відносин.

Переглядів: 101 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013