Головна » 2012 » Січень » 23 » Діяльність місцевих органів влади
10:03
Діяльність місцевих органів влади

         20 січня голова адміністрації Р.М. Поліщук  провів нараду з заступниками голови адміністрації, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання:  про підготовку до наради з селищним, сільськими головами з питань ведення кадрової роботи та діловодства; про ситуацію на продовольчому ринку району та формування цін на основні види товару; про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації.

20 січня крівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер, начальник відділу  юридичного забезпечення, з питань звернень громадян і взаємодії з правоохоронними органами  адміністрації  І.В. Василик здійснили перевірку Тарганської, Пархомівської ,Тадіївської сільських рад з метою забезпечення контролю за виконанням ними делегованих повноважень.

20 січня працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 109 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013