Головна » 2012 » Січень » 27 » Діяльність місцевих органів влади
13:57
Діяльність місцевих органів влади

26 січня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації; про стан виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 80-річчя утворення Київської області.

26 січня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів  засідання районної робочої групи з питань контролю за ситуацією на продовольчому ринку та формуванням цін на основні види продовольчих товарів. На нараді було підведено підсумки перевірки суб’єктів підприємницької діяльності щодо врегулювання цін на основні продовольчі товари.

26 січня начальник відділу юридичного забезпечення, з питань звернень громадян і взаємодії з правоохоронними органами  адміністрації  І.В. Василик та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи адміністрації Н.В. Філатенко здійснили перевірку Городище - Пустоварівської та Березнянської сільських рад з питань ведення діловодства та організації кадрової роботи.

Переглядів: 107 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013