Головна » 2012 » Січень » 31 » Діяльність місцевих органів влади
10:18
Діяльність місцевих органів влади

30 січня голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання:  про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період та забезпечення безпеки дорожнього руху у районі;про перевірку дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про стан виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 80-річчя утворення Київської області.

30 січня перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про стан безробіття у Володарському районі; про перевірку дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про легалізацію заробітної плати.

30 січня заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період та забезпечення безпеки дорожнього руху у районі.

30 січня керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела  нараду з працівниками апарату. На нараді розглядалися питання: про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про виконання делегованих повноважень; про заходи з запобігання та протидії корупції.

Переглядів: 113 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013