Головна » 2012 » Лютий » 7 » Діяльність місцевих органів влади
11:14
Діяльність місцевих органів влади

6 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання:  про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період та забезпечення безпеки дорожнього руху у районі; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про стан виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 80-річчя утворення Київської області; про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

6 лютого перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про участь у обласному святкуванні Масляної; про перевірку дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про легалізацію заробітної плати; про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; про проведення навчання з агрономами району з питань впровадження новітніх технологій.

6 лютого заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період; про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Переглядів: 105 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013