Головна » 2012 » Лютий » 13 » Діяльність місцевих органів влади
10:36
Діяльність місцевих органів влади

10 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання районного штабу з координації дій щодо забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення району, пов’язаної з різким зниженням температури на період з 28 січня по 12 лютого. Було підбито підсумки перевірок щодо дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери.

10 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук взяв участь у засіданні ХІ сесії районної ради. На сесії було затверджено: звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік; оновлений перелік об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Володарського району станом на 01.01.2012; перелік об’єктів і майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та підлягають приватизації у 2012 році; Володарську районну програму забезпечення кадрами закладів охорони здоров’я району на 2012-2015 роки; Стратегію розвитку галузі охорони здоров’я Володарського району на період до 2015 року; програму створення страхового фонду документації Володарського району на 2012-2015 роки; заслухано звіт про фінансово-господарську діяльність КП „Володарська центральна районна аптека № 7” і про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку району за 2011 рік  та внесено зміни до рішення Х сесії районної ради № 110-10(ІІ)-VІ „Про районний бюджет Володарського району на 2012 рік” та додатків 1, 2, 3 до нього.

 10 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з селищним, сільськими головами з питань підготовки до інвестиційного форуму, участі в обласних заходах з нагоди 80-річчя утворення Київської області та святкування Масляної.

10 лютого працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 117 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013