Головна » 2012 » Лютий » 14 » Діяльність місцевих органів влади
11:39
Діяльність місцевих органів влади

13 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання:  про підготовку до засідання круглого столу з питань підсумків роботи уряду за 2011 рік; про стан виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 80-річчя утворення Київської області; про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період та забезпечення безпеки дорожнього руху у районі; про участь у обласному святкуванні Масляної.

13 лютого перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про перевірку дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про легалізацію заробітної плати; про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації; про стан виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Володарському районі 80-річчя утворення Київської області.

13 лютого заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про організацію роботи дорожніх служб та комунальних підприємств у зимовий період; про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 13 лютого керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з працівниками апарату адміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; про підготовку виборчих дільниць до виборів Логвинського сільського голови.  

13 лютого голова Володарської районної організації ветеранів В.Т. Пільганчук та Біліївський сільський голова О.В. Макуха привітали з 85-річним ювілеєм від дня народження жителя с. Біліївка, учасника бойових дій І.Т. Пігуля та вручили йому подарунок і матеріальну допомогу.

Переглядів: 137 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013