Головна » 2012 » Лютий » 27 » Діяльність місцевих органів влади
17:32
Діяльність місцевих органів влади

17 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та селищним головою. На нараді було обговорено питання: щодо підготовки до участі в обласному святкуванні Масляної; про проведення районних заходів 80-річчя утворення Київської області; про проведення  заходів з нагоди Дня захисника Вітчизни.

17 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання „круглого столу” на тему: „Підсумки роботи Уряду у 2011 році: закладання фундаменту для сталого довгострокового розвитку країни”. В засіданні „круглого столу” взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, приватні підприємці, селищний та сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій. На засіданні було заслухано та обговорено інформацію про хід та перспективи широкомасштабних реформ, ініційованих Президентом України    В. Януковичем.

 17 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук та голова районної ради П.Ф. Мусієнко зустрілися з редактором районної газети „Голос Володарщини” А.Л. Кириченко. В ході зустрічі було погоджено святковий випуск газети до 80-річчя утворення Київської області.

17 лютого працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 135 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013