Головна » 2012 » Лютий » 27 » Діяльність місцевих органів влади
17:35
Діяльність місцевих органів влади

21 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з головою районної ради П.Ф. Мусієнком. В ході зустрічі обговорювались питання: про роботу дорожніх служб та комунальних підприємств; про об’їзд населених пунктів району з метою перевірки підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків.

21 лютого у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

21 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з  представниками місцевих засобів масової інформації з питань висвітлення у ЗМІ інформації про урочисті заходи до 80 – річчя утворення Київської області, Дня захисника вітчизни, районного свята „Проводи зими”.

21 лютого керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер провела нараду з керівниками структурних підрозділів апарату адміністрації з питань ведення діловодства.

21  лютого керівник апарату райдержадміністрації О.В. Кучер, начальник відділу  юридичного забезпечення, з питань звернень громадян і взаємодії з правоохоронними органами  адміністрації  І.В. Василик здійснили перевірку Володарської селищної ради з метою забезпечення контролю за виконанням ними делегованих повноважень.

21 лютого працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

Переглядів: 129 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013