Головна » 2012 » Лютий » 27 » Діяльність місцевих органів влади
17:41
Діяльність місцевих органів влади

23 лютого в смт Володарка з нагоди Дня захисника Вітчизни відбулося урочисте покладання квітів до Обеліска Слави. В заході взяли участь: голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук та голова районної ради П.Ф. Мусієнко, члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, ветерани, учасники бойових дій.

23 лютого в смт Володарка голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук, голова районної ради П.Ф. Мусієнко та районний військовий комісар                 О.В. Самарський привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни          Кочережка А.З., Надтоку П.О., Омельченка Д.П., Литвинюка Я.Д. з Днем Захисника Вітчизни та вручили матеріальну допомогу.

23 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було обговорено питання щодо підготовки та відзначення районного свята „Проводи зими”.

23 лютого у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

23 лютого у Володарському районі по всіх населених пунктах сільські голови та уповноважені керівники привітали ветеранів ВВв з Днем захисника Вітчизни та вручили грошову допомогу від райдержадміністрації та районної ради.

Переглядів: 122 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013