Головна » 2012 » Лютий » 29 » Діяльність місцевих органів влади
09:56
Діяльність місцевих органів влади

28 лютого у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів робочу зустріч з головою Володарської районної ради П.Ф. Мусієнко  по питанню земельних та майнових  відносин в районі.

28 лютого голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів зустріч з редактором районної газети „Голос Володарщини” А.Л. Кириченко з питань висвітлення на сторінках районної газети інформації про роботу установ, організацій району.

28 лютого керівник апарату  О.В. Кучер провела особистий прийом громадян з питань врегулювання земельних відносин, працевлаштування та надання матеріальної допомоги.

28 лютого у Володарській райдержадміністрації керівник апарату райдержадміністрації  О.В. Кучер провела  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку до  засідання колегії райдержадміністрації; про підготовку до відзначення у Володарському районі  Міжнародного жіночого дня; про роботу засобів масової інформації.

           28 лютого працівниками відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації було проведено моніторинг цін на продовольчі товари на ринку та підприємствах торгівлі смт Володарка. В ході проведення моніторингу визначено, що роздрібні ціни на основні продовольчі товари не перевищують середніх цін по області.

 

Переглядів: 120 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013