Головна » 2012 » Лютий » 29 » Діяльність місцевих органів влади
15:52
Діяльність місцевих органів влади

29 лютого у Володарській райдержадміністрації голова райдержадміністрації Р.М. Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалося питання про заходи, що проводяться робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення району.

29 лютого у Володарській райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації І.Р. Позур провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: про підготовку концертної програми до Міжнародного жіночого дня; про проведення шевченківських днів у навчальних закладах району; про підготовку до засідання жіночої ради.

          29 лютого у Володарському районі начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації О.М. Шевчук здійснив об’їзд населених пунктів району з метою перевірки підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2012 році.

29 лютого у Володарській райдержадміністрації перший заступник  голови райдержадміністрації  В.М. Кузьменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядалося питання підготовки та відзначення Дня району та шевченківських днів у Володарському районі.

29 лютого  у Володарській райдержадміністрації розпочався триденний семінар-навчання та атестація відповідальних за стан охорони праці і електрогосподарство з питань правил технічної та безпечної експлуатації електроустановок споживачів. Семінар проводить заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  А.М. Мордатенко. 

 

Переглядів: 140 | Додав: rda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013